1,5 mm-es FRP korróziógátló panel
2. Anyag: Üvegszál és gyanta plusz öregedésgátló fólia
3. Hossz: 5,8 m vagy 11,8 m, testreszabható
4. Szélesség: 2600 mm-ig
5. Vastagság: 0.8mm-3mm
6. Szín: Színes
7. Alkalmazás: tenyésztő üzem, műhely
8. Felület: kavicsos felület, szőtt előfonás, aprított fonal, fényes, matt
termékleírás
A korróziógátló tábla egyfajta dekorációs anyag. Nagy szilárdságú korróziógátló lemezzel rendelkezik, így hosszú élettartamú és széles körben használják. A korróziógátló tábla anyaga főként telítetlen gyantából, üvegszálból, zselés bevonatból stb. készült dekorációs anyag. 1. Telítetlen gyanta A korróziógátló tábla a jó epoxigyanta tulajdonságait örökli, különösen kiváló alakíthatósággal és térhálósodással, és szuper korróziógátló hatása is van. 2. Az FRP üvegszálat üvegszállal megerősített poliészternek is nevezik, és ez az anyag általában tömör táblából vagy méhsejtből készül, és sav- és lúgállósága elérheti a 10 évet.

Termékparaméterek
| Termék név | 1,5 mm-es FRP korróziógátló panel |
| Vastagság | 1,5 mm, 20 mm, 2,5 mm, 3 mm |
| Sűrűség | 1,5 mm 2,1 kg/m2 |
| 2.{1}}mm 2,75 kg/m2 | |
| 2,5mm 3,5kg/m2 | |
| Szín | Egyedi |
| Gelcoat vastagság | 200-250mm |
| Üvegszálas tartalom | 30 százalék felett |
| Hajlító szilárdság | 190 MPa |
| Szakítószilárdság | 130 MPa |
| Barcol keménység | 50 |
| Torzítási hőmérséklet | 130 fok |
| Elővezetőképesség | 0.158W/M.K |
| Alkalmazás | Furgon panel, teherautó, lakóautó, hűtő |
| Gelcoat felület | Fényes, matt, kavicsos, dombornyomott stb |
Előnyök
Savas és lúgos korrózióállóság
UV-ellenes adalékok
Nedvességálló
Szigetelés
15 év garancia
Könnyen tisztítható
Penészállóság
Alkalmazás
1. Lakóautó-ipar: tető-, oldalfal-, padló- és ajtópanelek.
2. Építőipar: belső és külső falpanelek, válaszfalak, pedálok, hűtőház, ajtólapok stb.
3. Szállítójárművek: belső burkolatok, tetőpanelek, kompozit falpanelek és kompozit padlók.
4. Mezőgazdaság: gazdaságok

A Runfengről
Runfeng (tangshan) kompozit anyagok Co., Ltd. egy olyan cég, amely elkötelezett a kiváló minőségű FRP világítási panelek gyártása mellett, és szolgáltatást nyújt a tetővilágítási rendszerek építéséhez és karbantartásához itthon és külföldön egyaránt. A fejlett folyamatos FRP fröccsöntő gyártósort az USA-ból importálták az alapítás kezdetén. A fejlesztéssel párhuzamosan, az erős Forrásra támaszkodva a kutatás-fejlesztésre, önálló tervezésre és gyártásba került a fejlettebb gyártósor, amely az első FRP-t folytató gyártósor a szárazföldön, a gyártási hatékonyság 30 százalékkal nőtt.

GYIK
1. K: Ingyenesek a minták?
V: Igen, minden minta ingyenes. Ha nagyobb mintára van szüksége, mint amit elkészítettünk, kis díjat kell fizetnie.
2. K: Mi a helyzet a fizetési feltételekkel?
V: 30 százalék előre fizetett TT letétként, az egyenleg kiszállítás előtt;
3. K: Mi a szállítási idő?
V: A mennyiségtől függően általában 10-20 nap;
4. K: Értékesítés utáni szolgáltatás.
V: Minden terméket szigorúan ellenőriznek a szállítás előtt. Ha bármilyen minőségi probléma merül fel, minden veszteségért felelősséget vállalunk.
Ha 1,5 mm-es FRP korróziógátló panelre van szüksége, forduljon hozzánk!
Népszerű tags: 1,5 mm-es frp korróziógátló panel, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, testreszabott, alacsony ár, eladó
A szálláslekérdezés elküldése




