Hullámos üvegszálas lapok
Vastagság: 1.0-5.0mm;
Hossz: Single Legfeljebb 11,8 m; Roll Legfeljebb 100 m;
Kivitel: sima, kavicsos;
Alkalmazások: Szigetelt járművek, ipari konyhák, tisztaszobák, kórházak, élelmiszer-feldolgozó üzemek, mobilházak stb.
termékleírás
A hullámos üvegszálas lemezek üvegszálból, poliészter gyantából és importált öregedésgátló fóliából készülnek, fejlett gyártóberendezéssel és folyamatos öntési folyamattal.
Számos szín közül választhat, például tiszta, kék, zöld, opál, sötétbarna, szürke és így tovább. Erősebb, biztonságosabb és gazdaságosabb üvegházi panelek, amelyek vízállóak, fényáteresztőek, hőszigetelőek, ütésállóak és ellenállnak az extrém hőmérsékleteknek.
Használható állatokhoz és növényekhez, növényi szalagos tetőablakok, szállodai előcsarnokok, tornatermek, úszómedencék, parkolóhelyek stb.

Termékparaméterek
| Termék név | Hullámos üvegszálas lapok |
|---|---|
| Vastagság | 1mm-5mm |
| Sűrűség | 1,5 mm 2,1 kg/m2 |
| 2.{1}}mm 2,75 kg/m2 | |
| 2,5 mm 3,5 kg/m2 | |
| Szín | Egyedi |
| Gelcoat vastagság | 200-250mm |
| Üvegszálas tartalom | 30 százalék felett |
| Hajlító szilárdság | 190 MPa |
| Szakítószilárdság | 130 MPa |
| Barcol keménység | 50 |
| Torzítási hőmérséklet | 130 fok |
| Elővezetőképesség | 0.158W/M.K |
| Alkalmazás | Szigetelt járművek, ipari konyhák, tisztaszobák, kórházak, élelmiszer-feldolgozó üzemek, mobilházak stb. |
| Gelcoat felület | Fényes, matt, kavicsos, dombornyomott stb |
Jellemzők
1. Időjárásálló és öntisztító képesség, 10-20 év garancia.
2.Kiváló sárgulásállóság
3. Erős ütésállóság és alacsony hajlítási sebesség
4. Hosszú ideig ellenáll a szélsőséges hőmérsékleteknek -40 foktól plusz 130 fokig
5. Öregedésgátló: A felületet egy kijelölt anti-ultraibolya fóliával és gél bevonattal vonják be, amely tartós.
6.Erősebb, biztonságosabb, tisztább és gazdaságosabb üvegházi panelek.
céginformáció
2004-ben megalakult a cég: fejlett FRP folyamatos fröccsöntő gyártósort vezettek be.
2005-ös ISO9001:2000: A Kínai Nemzeti Szabványügyi Irányító Bizottság meghívása, összeállítása (Üvegszál erősítésű poliészter hullámlemez).
2007 A Kunshan cég megalakult: FRP panelek gyártása alapján, kézzel készített termékek gyártása.
2008 Kaiping fióktelep megalakulása: Kutatási folyamatos fröccsöntő gyártósor.
2009 SKT panel sikeresen kutatott: Tökéletesen megoldotta az iparban évek óta fennálló folt- és csillogásproblémákat.
2010 Az első szuper széles lemez gyártósor üzembe helyezése: A termelési kapacitás elérte a 3000000 négyzetmétert évente.
2013-ban megalakult Tangshan fejlesztési kerületi gyárunk.
2014-es speciális gyanta SKD panelhez kutatott.
2015 Összeállítás 《Üvegszállal erősített poliészter hullámlemez expressz : Nemzeti szabvány GB/T 14206-2015. A Runfeng (Tangshan) kompozit anyagok Co., Ltd. egy ISO 9001:2008 szabvány szerint bejegyzett vállalat.

Szeretettel üdvözöljük az ügyfeleket, hogy lépjenek kapcsolatba velünk, hogy meglátogassák gyárunkat és hosszú távú üzleti kapcsolatot létesítsenek!!
Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk az Ön által igényelt termékek részletes adatait! Megfelelő mintákat tudunk biztosítani!
Népszerű tags: hullámos üvegszálas lemezek, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, alacsony ár, eladó
A szálláslekérdezés elküldése


