GRP lapok tetőablakokhoz
2. A termék transzmittanciája: Több mint 80 százalék
3. Anyag: Üvegszál plusz gyanta plusz öregedésgátló fólia
4.Hossz: 5,8 m vagy 11,8 m, testreszabható
5. Szélesség: 2,6 m vagy annál kisebb
6. Vastagság: 1.0mm-3.0mm
7. Alkalmazás: raktárak, logisztikai központok, tornatermek, üvegházak, kohók, vegyi üzemek és galvanizáló üzemek teteje
termékleírás
A tetőablakokhoz készült grp lemezek acélszerkezetek világítóanyaga, főként nagy teljesítményű bevonatból, megerősített poliészterből és üvegszálból áll. A bevonatnak jó ultraibolya- és antisztatikus tulajdonságokkal kell rendelkeznie. Az anti-ultraibolya funkciója, hogy megvédje az FRP világítópanelek poliészterét a sárgulástól, az öregedéstől és az idő előtti fényvesztéstől. Az antisztatikus hatás biztosítja, hogy a felületen lévő port könnyen eltávolítsa az eső vagy a szél elfújja, így a felület tiszta és szép marad. Stabil minősége és tartóssága miatt nagyon népszerű a vásárlók körében. A termékek széles körben alkalmazhatók ipari/kereskedelmi/polgári épületek tető- és falvilágításában.
Termékparaméterek
| Termék név | Grp lapok tetőablakhoz |
|---|---|
| Szélesség és hossz | Vevői igények szerint |
| Vastagság | 1mm-3mm |
| Sűrűség | 1,5 mm 2,1 kg/m2 |
| 2.{1}}mm 2,75 kg/m2 | |
| 2,5mm 3,5kg/m2 | |
| Szín | Egyedi |
| Üvegszálas tartalom | 30 százaléknál nagyobb vagy egyenlő |
| Hajlító szilárdság | 190 MPa |
| Szakítószilárdság | 130 MPa |
| Barcol keménység | 50 |
| Hőmérséklet | -30 fok ~130 fok |
| Elővezetőképesség | 0.158W/M.K |
| Alkalmazás | Raktárak, logisztikai központok, tornatermek, üvegházak, kohók, vegyi üzemek és galvanizáló üzemek teteje |
| Élettartam | 10-15 év |
| MOQ | 100 méter |

Jellemzők
1. Szuper időjárásállóság
2. Könnyű súly, könnyen feldolgozható
3. Kiváló tűzállóság
4. Kiváló ütésállóság
5. Nagy fényáteresztő képesség, nagyobb, mint 80 százalék
6. Könnyen karbantartható és könnyen tisztítható
Alkalmazás
1. Ipari célokra tetővilágításként használható raktárakban, műhelyekben, acélszerkezeti projektekben és raktárépületekben.
2. Mezőgazdasághoz, tetővilágítás istállókhoz, gazdaságokhoz és raktárakhoz, istállókhoz, üvegházi projektekhez és tehénistállókhoz.
3. Polgári használatra, tetővilágítás garázsokhoz, fészerekhez, fészerekhez és kocsibeállókhoz.

Vállalati profil
A Runfeng Composite Materials Co., Ltd. 2004-ben alakult. A gyár területe 54,000 négyzetméter. Fejlett FRP folyamatos fröccsöntő gyártósorokat vezetett be. FRP termékeket (üvegszál erősítésű műanyag falpanelek és mennyezetek, kupolák és egyéb FRP termékek) és építészeti tető- és falrendszeri szolgáltatásokat nyújtunk.
Eddig 18 éves tapasztalattal rendelkezünk, és folyamatosan fejlesztünk számos szabadalmaztatott technológiát ipari és kereskedelmi termékalkalmazásokhoz. Tervezése szerint tudunk gyártani. Vevőkkel és beszállítókkal együttműködve fejlett iparágvezető megoldásokat kínálunk.
GYIK
1.Q: Mikor kaphatom meg az árat?
V: Általában 12 órán belül árajánlatot adunk az Ön megkeresése után.
2. K: Meg tudod csinálni nekünk a tervezést?
V: Igen. Professzionális mérnökcsapatunk van, gazdag tapasztalattal a panelek tervezésében és gyártásában.
3. K: Mennyi időn belül kaphatom meg a mintákat?
V: Ha van raktárkészletünk, azonnal el tudjuk küldeni
4. K: Ön gyár vagy kereskedelmi vállalat?
V: Gyáriak vagyunk, garantálni tudjuk, hogy árunk első kézből származik, kiváló minőségű és versenyképes áron.
Bármilyen kérdése van a tetőablak grp lapjainkkal kapcsolatban, forduljon hozzánk, 1 órán belül válaszolunk!
Népszerű tags: grp lapok tetőablakhoz, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, egyedi, alacsony áron eladók
A szálláslekérdezés elküldése



