Egyedi szendvicspanel kompozit
Szélesség: 0~2600 mm
Hosszúság: 0~6000 mm
Szín: fehér, szürke, egyedi
Felület: sima, kavicsos
Élettartam: akár 20 év
Szendvicspanel mag anyaga: EPS, XPS, PP méhsejt, rétegelt lemez, PET stb.
Glass fiber content: >30 százalék
termékleírás
Az üvegszálas lapokból és különféle hab- vagy méhsejt-anyagokból (például XPS, PET, PU, EPP, PVC, PP, PC) álló szendvicspanel hőszigetelő és erős teljesítményt nyújt. Sok területen felváltotta a hagyományos fém szendvicspaneleket.
Termékparaméterek
| Termék név | Egyedi szendvicspanel kompozit |
| Funkció | jó időjárásállóság, nagy szilárdság, nagy szakítószilárdság, jó ütésállóság |
| Felület | Dupont Melinex 301I öregedésgátló fólia |
| Gyanta | SKD telítetlen poliészter gyanta |
| Üvegszálas tartalom | több mint 30 százalék |
| Felületi vastagság | 1mm-3mm |
| Magvastagság | 1mm{1}}mm, egyedi |
| Szabványos szín | kék, szürke, fehér, (testreszabott szín) |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fok ~ plusz 130 fok |
| Hőtágulás | 2.1*10^-5m/m/ fok |
| Garancia | 15 év |
| Hajlítószilárdság | 190 MPa |
| Szakítószilárdság | 103 MPa |
| Barcol keménység | 50 |
| Torzítási hőmérséklet (HDT) | 168 fok |
| Pirovezetőképesség | 0.158W/M.K |
Kérjük, mondja el igényeit, mi ajánljuk az Önnek legmegfelelőbb üvegszálerősítésű műanyag szendvicspanelt!
Jellemzők
Nagy mechanikai szilárdság, jó ütésállóság;
Érdes felület, könnyen tisztítható;
Korrózióállóság, kopásállóság, sárgásállóság és öregedésállóság;
Magas hőmérsékleti ellenállás;
Nincs deformáció, alacsony hővezető képesség, kiváló szigetelési teljesítmény.

A mi gyárunk
A Tangshan Runfeng Composite Materials Co., Ltd.-t 2004-ben alapították, és 2019-ben "High-tech Enterprise" minősítést kapott. Gyártás az építőipar területén: FRP lapos panelek, hullámlemezek, korróziógátló panelek, égésgátló panelek , kompozit panelek és egyéb panelek; gyártás a szállítás területén: speciális panelek hűtőgépjárművekhez és lakóautókhoz stb. A cég több mint 10 szabadalommal rendelkezik, amelyek között a Skydeck lemez egy önállóan kifejlesztett, a Runfeng által gyártott és szabadalmaztatott üvegacél lemez.

(1) Nyersanyagok bemutatása
Alapanyagaink állami vállalatoktól származnak, így a minőség garantált.

(2) Vizsgáló berendezés
A termék minőségének biztosítása érdekében a vállalat különféle korszerű berendezéseket vezetett be.

GYIK
1. Érdekelnek a termékei, kaphatok ingyenes mintákat?
V: Több darab ingyenes mintát tudunk biztosítani, ha raktáron vannak, csak magának kell fizetnie a szállítási költséget. Üdvözöljük, hogy küldje el ingyenes mintakérését.
2. K: Testreszabhatom a színemet?
V: Igen, meg tudjuk csinálni.
3.K: Mi a legjobb ára?
V: Árajánlatot adunk a rendelési mennyiségnek megfelelően.
4. K: Mi a szállítási idő?
V: Általában 25 napon belül
5.Q. El tudja fogadni a harmadik fél minőségellenőrzését?
V: Természetesen örömünkre szolgál majd. Bármikor szívesen látjuk őket.
6.Q. Mennyi az FRP profilok élettartama?
V: Általában körülbelül 15 év.
Ha egyedi szendvicspanel-kompozitra van szüksége, kérjük, mondja el egyedi igényeit. Remélem jó vásárlási élményben lesz része!
Please contact me: sales01@frpexpert.com
Népszerű tags: egyedi szendvicspanel kompozit, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, testreszabott, alacsony áron eladó
A szálláslekérdezés elküldése


