Üvegszálas külső falpanel
Szélesség: 2600 mm vagy annál kisebb;
Vastagság: 1.0-3.0mm;
Hossz: Single Legfeljebb 11,8 m; Roll Legfeljebb 100 m; testre szabható
Szín: Bármilyen szín
Alkalmazások: Szigetelt járművek, ipari konyhák, tisztaszobák, kórházak, élelmiszer-feldolgozó üzemek, mobilházak stb.
termékleírás


Termékszabvány
| Termék név | Üvegszálas külső falpanel |
| Hossz | Egyetlen 11,8 m vagy annál kisebb; Roll Legfeljebb 100 m; az ügyfél igényei szerint testreszabható |
| Szélesség | 2600 mm vagy annál kisebb |
| Vastagság | 1mm-3mm |
| Szín | Testreszabható |
| Anyag | Gyanta plusz üvegszál plusz öregedésgátló fólia |
| Jellemzők |
A gép folyamatosan lapos lemezeket készít, és a hossza nincs korlátozva; Ütésállóság: az üvegszál-erősítésnek köszönhetően a merevség és a szilárdság sokkal jobb, mint a műanyag; Tűzálló: hőre keményedő gyantából készült; Penészellenes: hatékonyan gátolja a penész növekedését; Könnyen felszerelhető: Nincs szükség szerszámra, kivéve a szegecseket vagy a ragasztót; Korrózióállóság: hosszú távú merítés 10 százalékos sósavba vagy 3 százalék NAOH oldószerbe a jó állapot fenntartása érdekében; Könnyen tisztítható: Gőz- vagy nagynyomású vízpisztollyal könnyen tisztítható; Extrém hőállóság: -40-120 fokos hőmérsékletet sokáig bírja; A gép egy 50-100 méter hosszú tekercsbe gördül, így fuvart takarít meg. |
Műszaki paraméterek
| Jellemzők | FRP gelcoat panelek kelte |
| Üvegszál tartalom | 30 százaléknál nagyobb vagy egyenlő |
| Üzemi hőmérséklet | -40 fok ~120 fok |
| UV fényáteresztés | Kisebb vagy egyenlő, mint 0,01 százalék |
| Hajlítószilárdság | 100 MPa vagy annál nagyobb, az ügyfelek igényei szerint testreszabható |
| Szakítószilárdság | 100 MPa vagy annál nagyobb, az ügyfelek igényei szerint testreszabható |
| Barcol keménység | 50 |
| Hővezető | 0.158W/M.K |
A fenti néhány olyan specifikáció, amelyet gyakran exportálunk, csak referenciaként, ha speciális igényei vannak, testreszabhatjuk, és professzionális technikusainkkal kielégítő stílusokat biztosítunk.
A termék felülete

Runfeng FRP


A Tangshan Runfeng Composite Material Co., Ltd. 2004-ben alakult. Tudományos és technológiai vállalkozás a kompozit anyagok alkalmazásában, amely kiváló minőségű üvegszálas termékek gyártásával, fejlesztésével és értékesítésével foglalkozik. Nem csupán egyetlen FRP-termékgyártó vagyunk, hanem átfogó korróziógátló megoldásokat kínálunk ipari épületekhez.
Runfeng négy terméksorozat
1. Korróziógátló építőanyagok - erősen korrozív ipari üzemekhez használják
2. FRP rács - vízelvezető burkolathoz használják (korróziógátló, csúszásgátló és teherhordó)
3. FRP lapos panelek - menedékházakhoz, lakóautókhoz, hűtött járművekhez, falakhoz
4. Tetőablak, szellőző épület
A honosított árakkal és a pontos szállítással a Runfeng elnyerte a hazai és külföldi vásárlók tetszését. Elkötelezettek vagyunk egy kölcsönösen előnyös rendszer kialakítása iránt az ügyfelekkel.
Ha üvegszálas külső falpanelekre van szüksége, forduljon hozzánk bizalommal!
Népszerű tags: üvegszálas külső falpanel, Kína, beszállítók, gyártók, gyár, testreszabott, alacsony ár, eladó
A szálláslekérdezés elküldése


