Pótkocsi külső falpanelek
Magvastagság: 10-50 mm
Szélesség: 0-2600mm
Hosszúság: 0~6000 mm
Szín: fehér, szürke, egyedi
Élettartam: Akár 15 év
Szendvicspanel mag anyaga: PU
Üvegszál-tartalom: 30 százalék vagy annál nagyobb
termékleírás
A poliuretán szendvicspanelek poliuretán szigetelő szendvicspanelek építési célokra, más néven szivárgásgátló szendvics tetőpanelek, poliuretán keményhab szigetelő panelek, poliuretán kompozit panelek, PU panelek stb. A potenciál óriási, és egyben újfajta energia is. -Az Építésügyi Minisztérium által támogatott és támogatott panel mentése.


Termékparaméterek
| Termék név | Utánfutó külső falpanelek |
| Anyag | FRP panel plusz PU Core plusz FRP panel |
| Panel vastagság | 10mm, 15mm, 25mm, max 100mm |
| Bőrvastagság | 0,8 mm, 1 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, max. 3 mm |
| Vastagság | Az ügyfél igényei alapján |
| Szélesség | 1000 mm, 1220 mm, 1250 mm, 1500 mm, max. 3000 mm |
| Hossz | 2440mm, 3000mm, 3500mm, 5800mm, max 10000mm |
| Bevonat | Magas fényű, matt, dombornyomott stb. |
| Szín opció | RAL szín |
| Testreszabott szolgáltatás | Üdvözöljük, hogy elküldje nekünk ötletét testreszabott igényekre |
| MOQ | 200 méter |
| Szállítási idő | 25 nap |
A Pu szendvicspanel jellemzői
1. Könnyű, újszerű és gyönyörű megjelenésű. Súlya általában 10 kg/m2-14kg/m2, ami a világos fal 1/30-ának felel meg. A felület színe abszolút, nincs felületi díszítés.
2. Szilárdság, merevség, stabilitás, erózióállóság, jó ütésállóság, korrózióállóság és légköri ellenállás. Karbantartó szerkezetekhez és teherhordó szerkezetekhez használható.
3. Kiváló hőtartó, hőszigetelő és hangszigetelő teljesítmény.
4. Az építkezést kevésbé befolyásolja a rossz időjárás. Ezért a hagyományos építési módokhoz képest az építési idő több mint 40 százalékkal lerövidíthető.
Alkalmazás
A poliuretán szendvicspaneleket széles körben használják nagy ipari üzemekben, hűtőházakban, garázsokban, előregyártott helyiségekben, kiállítótermekben, tornatermekben, bevásárlóközpontokban, repülőtereken, erőművekben, villákban, kórházakban, sokemeletes és sokemeletes irodaházakban stb. és falak Ipari és polgári épületek.


Vállalati profil
A Tangshan Runfeng Composite Material Co., Ltd.-t 2004-ben alapították. Jelenleg 3 gyártóbázis működik Tangshanban, 45 000 négyzetméteres területen.
A cég rendelkezik ISO9001 minőségirányítási rendszer tanúsítvánnyal, ISO14001 környezetirányítási rendszer tanúsítvánnyal, ISO45001 munkahelyi egészségügyi és biztonsági irányítási rendszer tanúsítvánnyal, és high-tech vállalkozásként ismerték el Hebei tartományban, valamint kis- és középméretű tudományos és technológiai vállalkozásként Tangshanban. . A termék számos ASTM.BS és más termékteljesítmény-teszten esett át.

GYIK
K: Milyen óvintézkedéseket kell tenni az építési folyamat során?
V: ① Az építés után tépje le a védőfóliát, hogy megakadályozza az esővíz beszivárgását a rozsdás deszkafelületre.
② Az építkezés befejezése után a táblán lévő vasreszeléket és törmeléket időben el kell távolítani, hogy megakadályozzuk a deszka eső utáni rozsdásodását.
③ Ne karcolja meg a felületi bevonatot más kemény tárgyakkal.
④ A kezelési folyamat során a tábla felületére ható erőnek egyenletesnek, a támasztópontoknak pedig egyenletesnek kell lenniük. Figyelem szigorúan tilos: A felső és alsó táblák eltávolításakor szigorúan tilos a táblákat, deszkákat közvetlenül húzni (hogy a vágórésznél lévő sorja ne karcolja meg a felületet és befolyásolja a termék hatását).
⑤ Ha a helyszínen vágásra van szükség, a vágási helyet meg kell tisztítani.
K: Hogyan kell tárolni a poliuretán szigetelő szendvicspaneleket?
V: A poliuretán jó korrózióállósággal rendelkezik, és csak az ultraibolya sugarak károsíthatják, ezért ügyeljen arra, hogy ne érje napsugárzás, és kerülje a szabad levegőn való tárolást. Mint például a hosszú távú tárolást, egymásra kell helyezni.
K: Mi a poliuretán szigetelőlemez üzemi hőmérséklete?
V: A poliuretán szigetelőlemez működési hőmérsékleti tartománya -30 fok és plusz 90 fok között van, a rövid távú működési hőmérséklet pedig károsodás nélkül elérheti a plusz 140 fokot.
K: Kaphatok mintákat ellenőrzésre?
V: Ingyenes mintákat biztosítunk Önnek a megrendelés visszaigazolása előtt.
Ha pótkocsi külső fali panelekre van szüksége, forduljon hozzánk!
Népszerű tags: Utánfutó külső fali panelek, Kína, beszállítók, gyártók, gyári, testreszabott, alacsony áron, eladó
A szálláslekérdezés elküldése

